English:

Licznik odwiedzin

Wszystkich: 19916670 W tym roku: 1087399 W tym miesiącu: 146378 Dzisiaj: 5956 W ciągu godziny: 121 Gości online: 31

Koło naukowe MSP

Strona główna » Informacje dla Studentów » Koła naukowe » Koło naukowe MSP

Podstawową formułą pracy Koła MSP są  cykliczne zebranie jego członków dla dokonywania analiz sytuacji MSP w Polsce 
i regionie.


Beneficjentami Koła MSP są studenci Wydziału Zarządzania. Wśród celów działalności  wymienia się działalność badawczą w obszarze funkcjonowania przedsiębiorstw sektora małej i średniej przedsiębiorczości, nawiązanie współpracy z przedstawicielami tego sektora, wskazywanie szans, jakie stwarzają małe i średnie firmy w sytuacji globalnego kryzysu, udział w konferencjach naukowych, w tym w Międzywydziałowych Seminariach Kół Naukowych Politechniki Częstochowskiej. 

Poza tym Naukowe Studenckie Koło MSP zaprasza małych i średnich przedsiębiorców w celu wymiany wiedzy i doświadczeń, przeprowadzane są badania w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach w województwie śląskim. W ramach działalności Koła Naukowego MSP jego studenci wykazują zainteresowania naukowe związane z zakresem działalności merytorycznej Koła.

W konsekwencji studenci – członkowie Koła MSP przygotowują i bronią prac magisterskich / licenjackich z zakresu działalności sektora MSP na rynku polskim i na rynkach międzynarodowych.

Opiekun koła dr Jolanta Urbańska – adiunkt w Instytucie Marketingu